“GRAAG STELLEN WIJ ONS AAN U VOOR”

Maak kennis met team Taxiwerq

  • Taxiwerq
  • Binnendienst
  • Dossierbeheer
  • Financiële Administratie
  • Opleiding
  • Relatiebeheer
  • Salaris​administratie
  • Verzuim

Taxiwerq

Alexander Ruessink
Stagiair Financiële administratie
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Vera Duijnisveld
Medewerker Opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Dyonne van Slochteren
Medewerker Opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Maaike Hooijer
Financieel medewerker
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Elsbeth Bos
Teamleider salarisadministratie
0528 – 287 401
e.bos@taxiwerq.nl
Glenn van Laar
Medewerker Salarisadministratie
0528 - 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Shanon Stavast
Teamleider Verzuim
0528 – 287 401
s.stavast@taxiwerq.nl
Justin Lunenborg
Relatiebeheerder
0528 - 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Gillian Wind
Financieel Administrateur
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Gerjanne van der Linde
Financieel Administrateur
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Ada van ’t Hooge
Senior Debiteurenbeheer
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Laura Dekker
Medewerker Salarisadministratie
0528 – 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Saskia Kuiper
Medewerker Salarisadministratie
0528 – 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Carola Kooistra
Medewerker Salarisadministratie
0528 – 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Corry Kolthof
Casemanager Verzuim
0528 – 287 401
verzuim@taxiwerq.nl
Hilde Bremer
Casemanager Verzuim
0528 – 287 401
verzuim@taxiwerq.nl
Dennis Rottier
Senior instructeur
0528 – 287 408
d.rottier@taxiwerq.nl
Maarten Molenberg
Instructeur
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Lisette Westerhof
Medewerker Opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Chantal Kremer
Medewerker Opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Mellissa Rozendaal
Planner Opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Dylan Scholing
Medewerker Opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Sander Boer
Senior Opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Ilse Kuizenga
Relatiebeheerder
0528 – 287 401
i.kuizenga@taxiwerq.nl
Renske Duurkoop
Procesmanager
0528 – 287 401
r.duurkoop@taxiwerq.nl
Ronny Luten
Medewerker Dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl
Corlies Aardema
Medewerker Dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl
Jana Wiersma
Medewerker Dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl
Annemieke Hoorn
Teamleider Dossierbeheer
0528 – 287 404
a.hoorn@taxiwerq.nl
Mieke Rozeman
Medewerker Binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Chantal Koster
Medewerker Binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Rick Bos
Medewerker Binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Carina Hospers
Medewerker Binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Sharon Mensink
Medewerker Binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Lieneke Reinders
Teamleider Binnendienst
0528 – 287 402
l.reinders@taxiwerq.nl
Sietske Olde Agterhuis
Receptioniste
0528 – 287 401
info@taxiwerq.nl
Rick Veldhuizen
Financieel medewerker
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Remon Maurik
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Ronald Berendsen
Senior Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Joël Huiskes
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Stephanie Berkenbosch
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Antoinette Huizingh
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Siny Vegter
Specialist Financiële Administratie
0528 – 287 401
s.vegter@taxiwerq.nl
Ester de Haan
Medewerker Dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl
Jessica Gelderman
Instructeur
0528 – 287 408
j.gelderman@taxiwerq.nl
Wilbert Wijnne
Regiomanager
0528 – 287 409
w.wijnne@taxiwerq.nl
Jorian van Til
Operationeel Manager
0528 – 287 401
j.vantil@taxiwerq.nl
Anneke Nekkers
Teamleider Financiële Administratie
0528 – 287 401
a.nekkers@taxiwerq.nl
Laura Wittendorp
Kwaliteitsbeheerder
0528 – 287 401
l.wittendorp@taxiwerq.nl
Janneke de Vries
Adviseur Kwaliteit & Verbetermanagement
0528 – 287 401
j.devries@taxiwerq.nl
Natasja Fieten
HR Directeur
0528 – 287 401
n.fieten@taxiwerq.nl
Pascal Denissen
Directeur Recruitment
0528 – 287 401
p.denissen@taxiwerq.nl
Rosalie Eshuis
Financieel Directeur
0528 – 287 401
r.eshuis@taxiwerq.nl
Rutger Smale
Commercieel Directeur
0528 - 287 401
r.smale@taxiwerq.nl

Binnendienst

Mieke Rozeman
Medewerker Binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Chantal Koster
Medewerker Binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Rick Bos
Medewerker Binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Carina Hospers
Medewerker Binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Sharon Mensink
Medewerker Binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Lieneke Reinders
Teamleider Binnendienst
0528 – 287 402
l.reinders@taxiwerq.nl

Dossierbeheer

Ronny Luten
Medewerker Dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl
Corlies Aardema
Medewerker Dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl
Jana Wiersma
Medewerker Dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl
Annemieke Hoorn
Teamleider Dossierbeheer
0528 – 287 404
a.hoorn@taxiwerq.nl
Ester de Haan
Medewerker Dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl

Financiële Administratie

Alexander Ruessink
Stagiair Financiële administratie
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Maaike Hooijer
Financieel medewerker
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Gillian Wind
Financieel Administrateur
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Gerjanne van der Linde
Financieel Administrateur
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Ada van ’t Hooge
Senior Debiteurenbeheer
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Rick Veldhuizen
Financieel medewerker
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Siny Vegter
Specialist Financiële Administratie
0528 – 287 401
s.vegter@taxiwerq.nl
Anneke Nekkers
Teamleider Financiële Administratie
0528 – 287 401
a.nekkers@taxiwerq.nl

Opleiding

Vera Duijnisveld
Medewerker Opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Dyonne van Slochteren
Medewerker Opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Dennis Rottier
Senior instructeur
0528 – 287 408
d.rottier@taxiwerq.nl
Maarten Molenberg
Instructeur
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Lisette Westerhof
Medewerker Opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Chantal Kremer
Medewerker Opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Mellissa Rozendaal
Planner Opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Dylan Scholing
Medewerker Opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Sander Boer
Senior Opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Jessica Gelderman
Instructeur
0528 – 287 408
j.gelderman@taxiwerq.nl

Relatiebeheer

Justin Lunenborg
Relatiebeheerder
0528 - 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Remon Maurik
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Ronald Berendsen
Senior Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Joël Huiskes
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Stephanie Berkenbosch
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Antoinette Huizingh
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl

Salaris​administratie

Elsbeth Bos
Teamleider salarisadministratie
0528 – 287 401
e.bos@taxiwerq.nl
Glenn van Laar
Medewerker Salarisadministratie
0528 - 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Laura Dekker
Medewerker Salarisadministratie
0528 – 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Saskia Kuiper
Medewerker Salarisadministratie
0528 – 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Carola Kooistra
Medewerker Salarisadministratie
0528 – 287 401
salaris@taxiwerq.nl

Verzuim

Shanon Stavast
Teamleider Verzuim
0528 – 287 401
s.stavast@taxiwerq.nl
Corry Kolthof
Casemanager Verzuim
0528 – 287 401
verzuim@taxiwerq.nl
Hilde Bremer
Casemanager Verzuim
0528 – 287 401
verzuim@taxiwerq.nl
X
Dit formulier is alleen in de weekenden en op feestdagen zichtbaar