“GRAAG STELLEN WIJ ONS AAN U VOOR”

Maak kennis met team Taxiwerq

  • Binnendienst
  • Dienstverlening
  • Dossierbeheer
  • Financiële Administratie
  • Opleiding
  • Relatiebeheer
  • Salaris​administratie
  • Taxiwerq
  • Verzuim

Binnendienst

Mieke Rozeman
Medewerker binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Chantal Koster
Medewerker binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Rick Bos
Medewerker binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Sharon Mensink
Medewerker binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Lieneke Reinders
Teamleider binnendienst
0528 – 287 402
l.reinders@taxiwerq.nl

Dienstverlening

Ilse Kuizenga
Adviseur dienstverlening
0528 – 287 409
i.kuizenga@taxiwerq.nl
Ronald Berendsen
Adviseur dienstverlening
0528 – 287 409
dienstverlening@taxiwerq.nl
Wilbert Wijnne
Regiomanager
0528 – 287 409
w.wijnne@taxiwerq.nl

Dossierbeheer

Ronny Luten
Medewerker dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl
Corlies Aardema
Medewerker dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl
Annemieke Hoorn
Teamleider dossierbeheer
0528 – 287 404
a.hoorn@taxiwerq.nl
Ester de Haan
Medewerker dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl

Financiële Administratie

Alexander Ruessink
Stagiair financiële administratie
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Maaike Hooijer
Financieel medewerker
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Gerjanne van der Linde
Financieel administrateur
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Ada van ’t Hooge
Senior debiteurenbeheer
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Rick Veldhuizen
Financieel medewerker
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Siny Vegter
Specialist financiële administratie
0528 – 287 401
s.vegter@taxiwerq.nl

Opleiding

Vera Duijnisveld
Medewerker opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Dennis Rottier
Senior instructeur
0528 – 287 408
d.rottier@taxiwerq.nl
Maarten Molenberg
Instructeur
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Lisette Westerhof
Medewerker opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Chantal Kremer
Medewerker opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Mellissa Rozendaal
Planner opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Dylan Scholing
Medewerker opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Sander Boer
Senior opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Jessica Gelderman
Instructeur
0528 – 287 408
j.gelderman@taxiwerq.nl

Relatiebeheer

Justin Lunenborg
Relatiebeheerder
0528 - 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Remon Maurik
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Joël Huiskes
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Stephanie Berkenbosch
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Antoinette Huizingh
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl

Salaris​administratie

Rhea Boxum
Medewerker salarisadministratie
0528 – 287 401
r.boxum@taxiwerq.nl
Elsbeth Bos
Teamleider salarisadministratie
0528 – 287 401
e.bos@taxiwerq.nl
Glenn van Laar
Medewerker salarisadministratie
0528 - 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Laura Dekker
Medewerker salarisadministratie
0528 – 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Saskia Kuiper
Medewerker salarisadministratie
0528 – 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Carola Kooistra
Medewerker salarisadministratie
0528 – 287 401
salaris@taxiwerq.nl

Taxiwerq

Nina Veldkamp
Medewerker verzuim
0528 – 287 401
n.veldkamp@taxiwerq.nl
Alexander Ruessink
Stagiair financiële administratie
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Vera Duijnisveld
Medewerker opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Maaike Hooijer
Financieel medewerker
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Elsbeth Bos
Teamleider salarisadministratie
0528 – 287 401
e.bos@taxiwerq.nl
Glenn van Laar
Medewerker salarisadministratie
0528 - 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Shanon Stavast
Teamleider verzuim
0528 – 287 401
s.stavast@taxiwerq.nl
Justin Lunenborg
Relatiebeheerder
0528 - 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Gerjanne van der Linde
Financieel administrateur
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Ada van ’t Hooge
Senior debiteurenbeheer
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Laura Dekker
Medewerker salarisadministratie
0528 – 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Saskia Kuiper
Medewerker salarisadministratie
0528 – 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Carola Kooistra
Medewerker salarisadministratie
0528 – 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Corry Kolthof
Casemanager verzuim
0528 – 287 401
verzuim@taxiwerq.nl
Hilde Bremer
Casemanager verzuim
0528 – 287 401
verzuim@taxiwerq.nl
Dennis Rottier
Senior instructeur
0528 – 287 408
d.rottier@taxiwerq.nl
Maarten Molenberg
Instructeur
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Lisette Westerhof
Medewerker opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Chantal Kremer
Medewerker opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Mellissa Rozendaal
Planner opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Dylan Scholing
Medewerker opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Sander Boer
Senior opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Ilse Kuizenga
Adviseur dienstverlening
0528 – 287 409
i.kuizenga@taxiwerq.nl
Renske Duurkoop
Procesmanager
0528 – 287 401
r.duurkoop@taxiwerq.nl
Ronny Luten
Medewerker dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl
Corlies Aardema
Medewerker dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl
Annemieke Hoorn
Teamleider dossierbeheer
0528 – 287 404
a.hoorn@taxiwerq.nl
Mieke Rozeman
Medewerker binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Chantal Koster
Medewerker binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Rick Bos
Medewerker binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Sharon Mensink
Medewerker binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Lieneke Reinders
Teamleider binnendienst
0528 – 287 402
l.reinders@taxiwerq.nl
Rick Veldhuizen
Financieel medewerker
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Remon Maurik
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Ronald Berendsen
Adviseur dienstverlening
0528 – 287 409
dienstverlening@taxiwerq.nl
Joël Huiskes
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Stephanie Berkenbosch
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Antoinette Huizingh
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Siny Vegter
Specialist financiële administratie
0528 – 287 401
s.vegter@taxiwerq.nl
Ester de Haan
Medewerker dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl
Jessica Gelderman
Instructeur
0528 – 287 408
j.gelderman@taxiwerq.nl
Wilbert Wijnne
Regiomanager
0528 – 287 409
w.wijnne@taxiwerq.nl
Jorian van Til
Operationeel manager
0528 – 287 401
j.vantil@taxiwerq.nl
Anneke Nekkers
Medewerker P&O
0528 – 287 401
a.nekkers@taxiwerq.nl
Laura Wittendorp
Kwaliteitsbeheerder
0528 – 287 401
l.wittendorp@taxiwerq.nl
Janneke de Vries
Adviseur kwaliteit & verbetermanagement
0528 – 287 401
j.devries@taxiwerq.nl
Natasja Fieten
HR directeur
0528 – 287 401
n.fieten@taxiwerq.nl
Rosalie Eshuis
Financieel directeur
0528 – 287 401
r.eshuis@taxiwerq.nl
Rutger Smale
Commercieel directeur
0528 - 287 401
r.smale@taxiwerq.nl

Verzuim

Nina Veldkamp
Medewerker verzuim
0528 – 287 401
n.veldkamp@taxiwerq.nl
Shanon Stavast
Teamleider verzuim
0528 – 287 401
s.stavast@taxiwerq.nl
Corry Kolthof
Casemanager verzuim
0528 – 287 401
verzuim@taxiwerq.nl
Hilde Bremer
Casemanager verzuim
0528 – 287 401
verzuim@taxiwerq.nl
X
Dit formulier is alleen in de weekenden en op feestdagen zichtbaar