“WIJ VERBINDEN TAXIBEDRIJVEN EN WERKNEMERS ALS ÉÉN VAN DE GROOTSTE WERKGEVERS IN DE TAXIBRANCHE”

Werkzoekende

Ben jij op zoek naar een verantwoordelijke baan waarin menselijk contact centraal staat? Typeer jij jezelf als sociaal, stressbestendig, zelfstandig en dienstverlenend? Kijk dan snel verder voor een leuke baan in de taxibranche bij jou in de buurt!

Werknemer

Ben je bij ons in dienst en wil je snel en eenvoudig iets regelen zoals het aanvragen van een betaalde vrije dag of het verlengen van jouw chauffeurskaart? Dat kan via één van onze formulieren. Bovendien vind je hier de antwoorden op veelgestelde vragen.

Relatie

Bent u nog geen relatie van ons? En wilt u meer weten over wat wij voor uw organisatie kunnen betekenen? Graag maken wij een afspraak om onze dienstverlening op maat (werving & selectie, opleidingen, bemiddeling, payroll, verzuimbegeleiding, etc…) met u door te nemen.

Geïnteresseerd? Neem dan snel en eenvoudig contact met ons op!

Wij zijn hét ontmoetingsplatform voor werkzoekenden in de taxibranche en voor taxibedrijven die op zoek zijn naar geschikt personeel. 

Maak kennis met team Taxiwerq

  • Binnendienst
  • Dienstverlening
  • Dossierbeheer
  • Financiële Administratie
  • Relatiebeheer
  • Salaris​administratie
  • Selectie & opleiding
  • Taxiwerq
  • Verzuim

Binnendienst

Mieke Rozeman
Medewerker binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Chantal Koster
Medewerker binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Sharon Mensink
Medewerker binnendienst
0528 – 287 402
binnendienst@taxiwerq.nl
Lieneke Reinders
Teamleider binnendienst
0528 – 287 402
l.reinders@taxiwerq.nl

Dienstverlening

Ilse Kuizenga
Adviseur dienstverlening
0528 – 287 409
i.kuizenga@taxiwerq.nl
Ronald Berendsen
Adviseur dienstverlening
0528 – 287 409
dienstverlening@taxiwerq.nl
Wilbert Wijnne
Regiomanager
0528 – 287 409
w.wijnne@taxiwerq.nl

Dossierbeheer

Ronny Luten
Medewerker dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl
Corlies Aardema
Medewerker dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl
Annemieke Hoorn
Teamleider dossierbeheer
0528 – 287 404
a.hoorn@taxiwerq.nl
Ester de Haan
Medewerker dossierbeheer
0528 – 287 404
dossierbeheer@taxiwerq.nl

Financiële Administratie

Alexander Ruessink
Stagiair financiële administratie
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Maaike Hooijer
Financieel medewerker
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Gerjanne van der Linde
Financieel administrateur
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Ada van ’t Hooge
Senior debiteurenbeheer
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Rick Veldhuizen
Financieel medewerker
0528 – 287 401
administratie@taxiwerq.nl
Siny Vegter
Specialist financiële administratie
0528 – 287 401
s.vegter@taxiwerq.nl

Relatiebeheer

Justin Lunenborg
Relatiebeheerder
0528 - 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Remon Maurik
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Joël Huiskes
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Stephanie Berkenbosch
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl
Antoinette Huizingh
Relatiebeheerder
0528 – 287 409
relatiebeheer@taxiwerq.nl

Salaris​administratie

Rhea Boxum
Medewerker salarisadministratie
0528 – 287 401
r.boxum@taxiwerq.nl
Elsbeth Bos
Teamleider salarisadministratie
0528 – 287 401
e.bos@taxiwerq.nl
Laura Dekker
Medewerker salarisadministratie
0528 – 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Saskia Kuiper
Medewerker salarisadministratie
0528 – 287 401
salaris@taxiwerq.nl
Carola Kooistra
Medewerker salarisadministratie
0528 – 287 401
salaris@taxiwerq.nl

Selectie & opleiding

Vera Duijnisveld
Medewerker selectie & opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Jaco Hofman
Instructeur vakbekwaamheid taxi
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Dennis Rottier
Teamleider vakbekwaamheid taxi
0528 – 287 408
d.rottier@taxiwerq.nl
Maarten Molenberg
Instructeur vakbekwaamheid taxi
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Chantal Kremer
Medewerker selectie & opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Mellissa Rozendaal
Planner
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Sander Boer
Teamleider selectie & opleiding
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Kirsten Heins
Instructeur vakbekwaamheid taxi
0528 – 287 408
opleiding@taxiwerq.nl
Jessica Gelderman
Instructeur vakbekwaamheid taxi
0528 – 287 408
j.gelderman@taxiwerq.nl

Taxiwerq

Lisette Westerhof
Procesmedewerker
0528 – 287 401
l.westerhof@taxiwerq.nl
Renske Duurkoop
Procesmanager
0528 – 287 401
r.duurkoop@taxiwerq.nl
Jorian van Til
Operationeel manager
0528 – 287 401
j.vantil@taxiwerq.nl
Anneke Nekkers
Medewerker P&O
0528 – 287 401
a.nekkers@taxiwerq.nl
Laura Wittendorp
Kwaliteitsbeheerder
0528 – 287 401
l.wittendorp@taxiwerq.nl
Janneke de Vries
Adviseur kwaliteit & verbetermanagement
0528 – 287 401
j.devries@taxiwerq.nl
Natasja Fieten
HR directeur
0528 – 287 401
n.fieten@taxiwerq.nl
Rosalie Eshuis
Financieel directeur
0528 – 287 401
r.eshuis@taxiwerq.nl
Rutger Smale
Commercieel directeur
0528 - 287 401
r.smale@taxiwerq.nl

Verzuim

Shanon Stavast
Teamleider verzuim
0528 – 287 401
s.stavast@taxiwerq.nl
Corry Kolthof
Casemanager verzuim
0528 – 287 401
verzuim@taxiwerq.nl
Hilde Bremer
Casemanager verzuim
0528 – 287 401
verzuim@taxiwerq.nl

Ga voor zekerheid

U werft uw personeel of laat hen opleiden door ons. Wij verzorgen de gehele personeelsadministratie inclusief het contract- en verzuimbeheer en de salaris uitbetaling. Wij nemen uw financiële en juridische lasten en risico’s graag over.

Werving & Selectie

Wij ondersteunen u als relatie bij het werven van geschikt personeel. Wij komen graag met u in contact om gezamenlijk de mogelijkheden te bespreken om tot de juiste selectie te komen.

Eén aanspreekpunt

Om onze dienstverlening waar te maken heeft u als relatie altijd één aanspreekpunt. Iemand die zowel uw taxibedrijf als de taxibranche om u heen goed kent. Remon, Ronald, Stephanie of iemand anders…

Samen kom je verder

Een optimale dienstverlening als het gaat om uw personeel, dat staat bij ons op nummer één.
Als samenwerkingspartner hebben wij meer te bieden dan enkel onze expertise en een scherp tarief.

Chauffeurs

Wil jij werken als taxichauffeur? Wij zijn één van de grootste werkgevers in de taxibranche. We hebben dan ook altijd vacatures voor taxichauffeurs die graag aan de slag willen bij één van onze relaties.

Vacatures

Tal van vacatures in diverse regio’s. Wil jij parttime of fulltime werken? Heb je veel, weinig of geen ervaring? En zoek je een leuke baan bij jou in de buurt? Vanwege ons ruime aanbod hebben wij altijd een vacature die bij jou past.

Opleidingen

Wij zijn hét opleidingsinstituut voor taxichauffeurs. Al meer dan 14 jaar verzorgen wij de opleiding tot taxichauffeur door heel Nederland, dus ook bij jou in de buurt.

Altijd bereikbaar

Wij staan altijd voor jou klaar en zijn op werkdagen telefonisch te bereiken tussen 08.30 – 17.00 uur en buiten deze tijden om middels info@taxiwerq.nl.

X
Dit formulier is alleen in de weekenden en op feestdagen zichtbaar